GERIAUSI ŠILTINIMO MEISTRAI

LFC

LIETUVOS FASADININKŲ CENTRAS

KAS MES ESAME?

Jeigu esate čia ir skaitote šias eilutes, manau atėjo laikas susipažinti su mūsų kolektyvu artimiau. 

Pradėję darbą dar 2006 metais, kai  buvo bankų dirbtinai pučiamas NT burbulas, sugebėjome suburti turbūt didžiausią fasadininkų komandą Lietuvoje. Statybų pakilimo laikotarpiu mūsų kolektyvas turėjo net 84 narius. Šiandien mūsų šiek tiek mažiau. Tačiau likome (manau drąsiai galiu teigti) geriausi iš geriausių - 28 meistrai.

KUR MES DIRBAME?

Siekdami daryti viską, kad kolektyvas neiširtų ir talentingi bei gabūs meistrai nepradėtų darbuotis bet kur - dar 2009 metais pradėjome ieškoti naujų rinkų skandinavijos šalyse. Šiandien mus samdo vienos stipriausių Norvegijos, Švedijos statybų kompanijų. Žinoma, atliekame šiltinimo darbus ir Lietuvos įmonėms, kaip subrangovai. Tačiau žinodami, kad Lietuvoje trūksta, kvalifikuotų profesionalių šiltinimo meistrų, stengiamės nepalikti ir privačių asmenų būstų likimo valiai.

KAIP MES DIRBAME?

Šiltinimo paslaugos

Planuodami savo metinę darbotvarkę, visada skiriame ir skirsime laiko Lietuvos rinkai - daugiau iš gražios idėjos, nei iš noro daug ir greitai uždirbti. Kaip kad būdinga daugeliui statybininkų. Todėl, jei planuojate šiltinimo darbus - mes visada pasiruošę peržiūrėti jūsų pageidavimus. Susisiekti su mumis galite čia (spauskite mygtuką "UŽSAKYTI ŠILTINIMO DARBUS"  

Šiltinimo darbai

KĄ MES DAROME?

termoizoliacines paslaugos
  • Oro tarpų šiltinimas termoputomis
  • Horizontaliųjų stogų šiltinimas poliuretanu
  • Polistireninio putplasčio montavimas
  • Apšiltinimas Ekovata
  • Apšiltinimas akmens vata
  • Ventiliuojamų fasadų montavimas
  • Šiltinimas termofolijos vakuminiais gaminiais
termoizoliacines paslaugos

KODĖL MUS VERTINA?

termoizoliacines paslaugos

"Ar žinote už ką mus myli klientai labiausiai? Už tai, kad nesivaikome lengviausių darbų ir "nesvajojame" darbo metu. Viskas taip paprasta gyvenime, kai vertiname vieni kitus ir gerbiame..."

PROJEKTAI - STRAIPSNIAI - PATARIMAI - SPAUSKITE ANT PAVEIKSLĖLIO